LED ПЛАФОН 40W 4000K 2460LM RABALUX NEGAN
Код: 222298
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от3.86 €
/
7.55лв.
| Марка | RABALUX |
| МОДЕЛ | NEGAN |
| МОЩНОСТ W | 40.0 W |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| ЦВЯТ | СРЕБРО |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 2460 LM |
| ДЪЛЖИНА | 178.00 см |
| ВИСОЧИНА | 11.50 см |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 5996595710200 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













