LED ПЛАФОН 40W 4000K 2460LM RABALUX NEGAN
Code: 222298
In stock
Shipping:
See credit plans
from3.86 €
/
7.55лв.
| Brand | RABALUX |
| MODEL | NEGAN |
| MAXPOWER-W | 40.0 W |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| COLOUR | СРЕБРО |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 2460 LM |
| LENGTH | 178.00 см |
| HEIGHT | 11.50 см |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 5996595710200 |
No documents were found for this product

English 













