LED ПЛАФОН 32W 3000-6500K С КЛЮЧ Ф48CM 2560LM D-IL LABYRINTH
Код: 229454
В наличност
Доставка:
| Марка | D-IL |
| МОДЕЛ | LABYRINTH |
| МОЩНОСТ W | 32.0 W |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 2560 LM |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Не |
| ШИРИНА | 48.00 см |
| ВИСОЧИНА | 8.00 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | С КЛЮЧ |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800232864237 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












