LED ПЛАФОН 32W 3000-6500K С КЛЮЧ Ф48CM 2560LM D-IL LABYRINTH
Code: 229454
In stock
Shipping:
| Brand | D-IL |
| MODEL | LABYRINTH |
| MAXPOWER-W | 32.0 W |
| COLOUR | БЯЛ |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 2560 LM |
| REMOTE CONTROL | No |
| WIDTH | 48.00 см |
| HEIGHT | 8.00 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | С КЛЮЧ |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800232864237 |
No documents were found for this product

English 













