LED ПЛАФОН 24W 3000K 2700LM 39CM ЧЕРЕН LEDVANCE BERLIN
Код: 225827
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
| Марка | LEDVANCE |
| МОДЕЛ | BERLIN |
| МОЩНОСТ W | 24.0 W |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 3000 К |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 2700 LM |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Не |
| ШИРИНА | 39.00 см |
| ВИСОЧИНА | 7.80 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | НЕ СЕ ДИМИРА |
| EAN | 4099854446412 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















