LED ПЛАФОН 24W 3000K 2700LM 39CM ЧЕРЕН LEDVANCE BERLIN
Code: 225827
Unavailable online. Check the availability in stores.
| Brand | LEDVANCE |
| MODEL | BERLIN |
| MAXPOWER-W | 24.0 W |
| COLOR TEMPERATURE | 3000 К |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 2700 LM |
| REMOTE CONTROL | No |
| WIDTH | 39.00 см |
| HEIGHT | 7.80 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | НЕ СЕ ДИМИРА |
| EAN | 4099854446412 |
No documents were found for this product

English 

















