LED ПЛАФОН 120W 3000-6500K 80CM 7200LM С ДИСТАНЦИОННО БЯЛ LIGHTEX STELLA
Код: 227373
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от4.04 €
/
7.90лв.
| Марка | LIGHTEX |
| МОДЕЛ | STELLA |
| МОЩНОСТ W | 120.0 W |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | АКРИЛ |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 7200 LM |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| РАЗМЕР | 80X80 CM |
| ДЪЛЖИНА | 80.00 см |
| ШИРИНА | 80.00 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДИМИРУЕМА, 20000H ЖИВОТ |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800883141961 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












