LED ПЛАФОН 120W 3000-6500K 80CM 7200LM С ДИСТАНЦИОННО БЯЛ LIGHTEX STELLA
Code: 227373
In stock
Shipping:
See credit plans
from4.04 €
/
7.90лв.
| Brand | LIGHTEX |
| MODEL | STELLA |
| MAXPOWER-W | 120.0 W |
| COLOUR | БЯЛ |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | АКРИЛ |
| POWER OF ILLUMINATION | 7200 LM |
| REMOTE CONTROL | Yes |
| SIZE | 80X80 CM |
| LENGTH | 80.00 см |
| WIDTH | 80.00 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДИМИРУЕМА, 20000H ЖИВОТ |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800883141961 |
No documents were found for this product

English 












