LED ПЛАФОН 100W С ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ D-IL CIRCLE 3
Код: 224195
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
| Марка | D-IL |
| МОДЕЛ | CIRCLE 3 |
| МОЩНОСТ W | 100.0 W |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПОЛИМЕТИЛМЕТАКРИЛАТ |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 8500 LM |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| ШИРИНА | 50.00 см |
| ВИСОЧИНА | 6.00 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РАБОТИ С МОБИЛНО ПРИЛОЖЕНИЕ |
| EAN | 3800232863261 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













