LED ПЛАФОН 100W С ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ D-IL CIRCLE 3
Code: 224195
Unavailable online. Check the availability in stores.
| Brand | D-IL |
| MODEL | CIRCLE 3 |
| MAXPOWER-W | 100.0 W |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИМЕТИЛМЕТАКРИЛАТ |
| POWER OF ILLUMINATION | 8500 LM |
| REMOTE CONTROL | Yes |
| WIDTH | 50.00 см |
| HEIGHT | 6.00 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | РАБОТИ С МОБИЛНО ПРИЛОЖЕНИЕ |
| EAN | 3800232863261 |
No documents were found for this product

English 













