ЗАХРАНВАНЕ ЗА LED ЛЕНТА 24V 200W 8.35A VITO
Код: 229447
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 200.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ДЪЛЖИНА : 22.50 см
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | VITO |
| ТИП | АКСЕСОАР |
| МОЩНОСТ W | 200.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ДЪЛЖИНА | 22.50 см |
| ШИРИНА | 6.80 см |
| ВИСОЧИНА | 4.10 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 24V, 8.35A, 200W |
| EAN | 6972538043573 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











