ЗАХРАНВАНЕ ЗА LED ЛЕНТА 24V 200W 8.35A VITO
Code: 229447
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 200.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- LENGTH : 22.50 см
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | VITO |
| TYPE | АКСЕСОАР |
| MAXPOWER-W | 200.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| LENGTH | 22.50 см |
| WIDTH | 6.80 см |
| HEIGHT | 4.10 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | 24V, 8.35A, 200W |
| EAN | 6972538043573 |
No documents were found for this product

English 











