ЗАХРАНВАНЕ ЗА LED ЛЕНТА 24V 150W 6.25A VITO
Код: 229446
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 150.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ДЪЛЖИНА : 20.00 см
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | VITO |
| ТИП | АКСЕСОАР |
| МОЩНОСТ W | 150.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ДЪЛЖИНА | 20.00 см |
| ШИРИНА | 5.90 см |
| ВИСОЧИНА | 4.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 24V, 6.25A |
| EAN | 6970233833604 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











