ЗАХРАНВАНЕ ЗА LED ЛЕНТА 24V 150W 6.25A VITO
Code: 229446
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 150.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- LENGTH : 20.00 см
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | VITO |
| TYPE | АКСЕСОАР |
| MAXPOWER-W | 150.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| LENGTH | 20.00 см |
| WIDTH | 5.90 см |
| HEIGHT | 4.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | 24V, 6.25A |
| EAN | 6970233833604 |
No documents were found for this product

English 











