RF КОНТОЛЕР ЗА RGB 24 БУТОНА ПЛАСТИК D-IL
Код: 132498
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 5.00 см
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
| Марка | D-IL |
| ТИП | КОНТРОЛЕР |
| ДЪЛЖИНА | 5.00 см |
| ШИРИНА | 3.30 см |
| ВИСОЧИНА | 2.20 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | A+ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 24 БУТОНА |
| EAN | 3800232860406 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















