RF КОНТОЛЕР ЗА RGB 24 БУТОНА ПЛАСТИК D-IL
Code: 132498
In stock
Short Description
- LENGTH : 5.00 см
- COLOUR : БЯЛ
Shipping:
| Brand | D-IL |
| TYPE | КОНТРОЛЕР |
| LENGTH | 5.00 см |
| WIDTH | 3.30 см |
| HEIGHT | 2.20 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | A+ |
| ADDITIONAL INFORMATION | 24 БУТОНА |
| EAN | 3800232860406 |
No documents were found for this product

English 















