LED ЛЕНТА 3.6W 60LED/М 6500K 5М 12V IP20 VITO Strip-A
Код: 486796
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : Strip-A
- МОЩНОСТ W : 3.6 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ДЪЛЖИНА : 500.00 см
- ДИОДИ НА МЕТЪР : 60
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ | Strip-A |
| ТИП | LED ЛЕНТА |
| МОЩНОСТ W | 3.6 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| ДЪЛЖИНА | 500.00 см |
| ТЕГЛО | 1.000 kg |
| ДИОДИ НА МЕТЪР | 60 |
| EAN | 6972538042460 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












