LED ЛЕНТА 3.6W 60LED/М 6500K 5М 12V IP20 VITO Strip-A
Code: 486796
In stock
Short Description
- MODEL : Strip-A
- MAXPOWER-W : 3.6 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- LENGTH : 500.00 см
- DIODS PER METER : 60
Shipping:
| Brand | VITO |
| MODEL | Strip-A |
| TYPE | LED ЛЕНТА |
| MAXPOWER-W | 3.6 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| LENGTH | 500.00 см |
| WEIGHT | 1.000 kg |
| DIODS PER METER | 60 |
| EAN | 6972538042460 |
No documents were found for this product

English 












