ДИОДНО ЗАХРАНВАНЕ SLIM 200W LE VIVALUX
Код: 485118
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 200.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ДЪЛЖИНА : 20.00 см
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОЩНОСТ W | 200.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ДЪЛЖИНА | 20.00 см |
| ШИРИНА | 5.80 см |
| ВИСОЧИНА | 4.00 см |
| EAN | 3800228025284 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











