ДИОДНО ЗАХРАНВАНЕ SLIM 200W LE VIVALUX
Code: 485118
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 200.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- LENGTH : 20.00 см
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MAXPOWER-W | 200.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| LENGTH | 20.00 см |
| WIDTH | 5.80 см |
| HEIGHT | 4.00 см |
| EAN | 3800228025284 |
No documents were found for this product

English 











