Електрически отоплител, тип подов
- Мощност: 1500/3000W
- Степени на работа: 2
- Напрежение: 220~240 V
- Размер на кабел: 1.8 м
- Външен размер на артикула: 46x46x210 см

Български 

| Марка | HD |
| МОДЕЛ | ZHQ3080-II |
| ТИП ОТОПЛИТЕЛ | ЛЪЧИСТ |
| МОЩНОСТ W | 3000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| ТЕРМОСТАТ | Не |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 46 x 46 x 210 cm |
| ТЕГЛО | 16.500 kg |
| ВЪРТЯЩ СЕ КОРПУС | Не |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | КАБЕЛ: 1.8 M |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8939972492150 |