Електрически отоплител, тип подов
- Мощност: 1500/3000W
- Степени на работа: 2
- Напрежение: 220~240 V
- Размер на кабел: 1.8 м
- Външен размер на артикула: 46x46x210 см

English 

| Brand | HD |
| MODEL | ZHQ3080-II |
| TYPE OF HEATER | RADIANT |
| MAXPOWER-W | 3000.0 W |
| WORK LEVELS | 2 |
| THERMOSTAT | No |
| DIMENSION (H, W, D) | 46 x 46 x 210 cm |
| WEIGHT | 16.500 kg |
| ROTATABLE | No |
| ADDITIONAL INFORMATION | КАБЕЛ: 1.8 M |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939972492150 |