Електрически ооплител, тип подов
- Греещи лампи: ON-ON-ON-OFF (900W/ 1200W/ 2100W/ 0W)
- напрежение: 220~240 V
- външен размер на артикула: основа: диаметър 45 см; абажур: диа 64 см; височина: 215 см
- Материал: стомана
- Дължина на кабела: 1,8м
- IP: 44

Български 

| Марка | HD |
| МОДЕЛ | ZHQ1821SH-MI-FB |
| ТИП ОТОПЛИТЕЛ | ЛЪЧИСТ |
| МОЩНОСТ W | 2100.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Не |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 215x Ф45cm |
| ТЕГЛО | 13.800 kg |
| ВЪРТЯЩ СЕ КОРПУС | Не |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | КАБЕЛ: 1.8 M |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 13.800 kg |
| EAN | 8939972493157 |