Електрически ооплител, тип подов
- Греещи лампи: ON-ON-ON-OFF (900W/ 1200W/ 2100W/ 0W)
- напрежение: 220~240 V
- външен размер на артикула: основа: диаметър 45 см; абажур: диа 64 см; височина: 215 см
- Материал: стомана
- Дължина на кабела: 1,8м
- IP: 44

English 

| Brand | HD |
| MODEL | ZHQ1821SH-MI-FB |
| TYPE OF HEATER | RADIANT |
| MAXPOWER-W | 2100.0 W |
| THERMOSTAT | No |
| DIMENSION (H, W, D) | 215x Ф45cm |
| WEIGHT | 13.800 kg |
| ROTATABLE | No |
| ADDITIONAL INFORMATION | КАБЕЛ: 1.8 M |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 13.800 kg |
| EAN | 8939972493157 |