Електрически халогенен отоплител тип подов
- Може да се използва както на закрито така и на открито.
- Изработен е от стомана и пластмаса.
- Височина: 65 cm
- Греещи лампи: ON-OFF 1200 W
- Дължина на кабела 1,8м
- Със защита срещу падане

Български 
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | ZHQ1288-HD-65 |
| ТИП ОТОПЛИТЕЛ | ЛЪЧИСТ |
| МОЩНОСТ W | 1200.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Не |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | Ф 14x65 cm |
| ТЕГЛО | 4.500 kg |
| ВЪРТЯЩ СЕ КОРПУС | Не |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | КАБЕЛ: 1.8 M |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 4.500 kg |
| EAN | 8939972490156 |