Електрически халогенен отоплител тип подов
- Може да се използва както на закрито така и на открито.
- Изработен е от стомана и пластмаса.
- Височина: 65 cm
- Греещи лампи: ON-OFF 1200 W
- Дължина на кабела 1,8м
- Със защита срещу падане

English 
| Brand | HD |
| MODEL | ZHQ1288-HD-65 |
| TYPE OF HEATER | RADIANT |
| MAXPOWER-W | 1200.0 W |
| THERMOSTAT | No |
| DIMENSION (H, W, D) | Ф 14x65 cm |
| WEIGHT | 4.500 kg |
| ROTATABLE | No |
| ADDITIONAL INFORMATION | КАБЕЛ: 1.8 M |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 4.500 kg |
| EAN | 8939972490156 |