ХАЛОГЕНЕН ОТОПЛИТЕЛ GARDEN STAR HD-9315
Код: 146606
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от9.63 €
/
18.83лв.
Лихва, такси и ГПР

10х25.49€
/
10х49.85лв.
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-9315 |
| ТИП ОТОПЛИТЕЛ | ЛЪЧИСТ |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 120x60x48.5cm |
| ТЕГЛО | 8.500 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 8.505 kg |
| EAN | 8939973275158 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















