ХАЛОГЕНЕН ОТОПЛИТЕЛ GARDEN STAR HD-9315
Code: 146606
In stock
Shipping:
See credit plans
from9.63 €
/
18.83лв.
Interest, fees and APR

10х25.49€
/
10х49.85лв.
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-9315 |
| TYPE OF HEATER | RADIANT |
| DIMENSION (H, W, D) | 120x60x48.5cm |
| WEIGHT | 8.500 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 8.505 kg |
| EAN | 8939973275158 |
No documents were found for this product

English 

















