ХАЛОГЕНЕН ОТОПЛИТЕЛ GARDEN STAR HD-9313
Код: 146604
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от18.34 €
/
35.87лв.
Лихва, такси и ГПР

10х48.55€
/
10х94.96лв.
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-9313 |
| ТИП ОТОПЛИТЕЛ | ЛЪЧИСТ |
| МОЩНОСТ W | 2500.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 132x42.5x34.5cm |
| ТЕГЛО | 22.300 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 22.300 kg |
| EAN | 8939973273154 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














