ХАЛОГЕНЕН ОТОПЛИТЕЛ GARDEN STAR HD-9313
Code: 146604
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from18.34 €
/
35.87лв.
Interest, fees and APR

10х48.55€
/
10х94.96лв.
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-9313 |
| TYPE OF HEATER | RADIANT |
| MAXPOWER-W | 2500.0 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| DIMENSION (H, W, D) | 132x42.5x34.5cm |
| WEIGHT | 22.300 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 22.300 kg |
| EAN | 8939973273154 |
No documents were found for this product

English 














