ХАЛОГЕНЕН ОТОПЛИТЕЛ GARDEN STAR HD-9311
Код: 146602
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от7.33 €
/
14.34лв.
Лихва, такси и ГПР

10х19.39€
/
10х37.92лв.
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-9311 |
| ТИП ОТОПЛИТЕЛ | ЛЪЧИСТ |
| МОЩНОСТ W | 2100.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 43x43x36cm |
| ТЕГЛО | 4.600 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 4.600 kg |
| EAN | 8939973271150 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















