ХАЛОГЕНЕН ОТОПЛИТЕЛ GARDEN STAR HD-9311
Code: 146602
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from7.33 €
/
14.34лв.
Interest, fees and APR

10х19.39€
/
10х37.92лв.
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-9311 |
| TYPE OF HEATER | RADIANT |
| MAXPOWER-W | 2100.0 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| DIMENSION (H, W, D) | 43x43x36cm |
| WEIGHT | 4.600 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 4.600 kg |
| EAN | 8939973271150 |
No documents were found for this product

English 















