ХАЛОГЕНЕН ОТОПЛИТЕЛ GARDEN STAR HD-2258
Код: 146607
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от7.34 €
/
14.36лв.
Лихва, такси и ГПР

10х19.42€
/
10х37.98лв.
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-2258 |
| ТИП ОТОПЛИТЕЛ | ЛЪЧИСТ |
| МОЩНОСТ W | 1800.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 50x50x24cm |
| ТЕГЛО | 3.900 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 3.900 kg |
| EAN | 8939973277152 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













