ХАЛОГЕНЕН ОТОПЛИТЕЛ GARDEN STAR HD-2258
Code: 146607
In stock
Shipping:
See credit plans
from7.34 €
/
14.36лв.
Interest, fees and APR

10х19.42€
/
10х37.98лв.
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-2258 |
| TYPE OF HEATER | RADIANT |
| MAXPOWER-W | 1800.0 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| DIMENSION (H, W, D) | 50x50x24cm |
| WEIGHT | 3.900 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 3.900 kg |
| EAN | 8939973277152 |
No documents were found for this product

English 













