КУТИЯ ЗА ПАРИ YALE YCB/090/BB2
Код: 147926
В наличност
Кратко описание
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 200.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 90.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 160.00 мм
Доставка:
| Марка | YALE |
| МОДЕЛ | YCB/090/BB2 |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 90.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 160.00 мм |