КУТИЯ ЗА ПАРИ YALE YCB/090/BB2
Code: 147926
In stock
Short Description
- OUTER WIDTH : 200.00 мм
- OUTER HEIGHT : 90.00 мм
- OUTER LENGTH : 160.00 мм
Shipping:
| Brand | YALE |
| MODEL | YCB/090/BB2 |
| OUTER WIDTH | 200.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 90.00 мм |
| OUTER LENGTH | 160.00 мм |