КУТИЯ ЗА ПАРИ YALE YCB/080/BB2
Код: 147925
В наличност
Кратко описание
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 152.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 80.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 118.00 мм
Доставка:
| Марка | YALE |
| МОДЕЛ | YCB/080/BB2 |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 80.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 118.00 мм |