КУТИЯ ЗА ПАРИ YALE YCB/080/BB2
Code: 147925
In stock
Short Description
- OUTER WIDTH : 152.00 мм
- OUTER HEIGHT : 80.00 мм
- OUTER LENGTH : 118.00 мм
Shipping:
| Brand | YALE |
| MODEL | YCB/080/BB2 |
| OUTER WIDTH | 152.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 80.00 мм |
| OUTER LENGTH | 118.00 мм |