ДЪРЖАЧ ЗА УРЕДИ ПОЦИНКОВАН 90X120X98 MM ALFER ALUMINIUM
Код: 424024
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 90.00 мм
- ВИСОЧИНА : 120.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 98.00 мм
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ШИРИНА | 90.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 120.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 98.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ТОВАРОНОСИМОСТ: 40 КГ |
| EAN | 4001116029684 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












