ДЪРЖАЧ ЗА УРЕДИ ПОЦИНКОВАН 90X120X98 MM ALFER ALUMINIUM
Code: 424024
In stock
Short Description
- WIDTH : 90.00 мм
- HEIGHT : 120.00 мм
- LENGTH : 98.00 мм
Shipping:
| Brand | ALFER ALUMINIUM |
| WIDTH | 90.00 мм |
| HEIGHT | 120.00 мм |
| LENGTH | 98.00 мм |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COVERING | ПОЦИНКОВАН |
| ADDITIONAL INFORMATION | ТОВАРОНОСИМОСТ: 40 КГ |
| EAN | 4001116029684 |
No documents were found for this product

English 












