ДЪРЖАЧ ЗА УРЕДИ ПОЦИНКОВАН 175X120X98 ММ ALFER ALUMINIUM
Код: 424025
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 175.00 мм
- ВИСОЧИНА : 120.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 98.00 мм
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ШИРИНА | 175.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 120.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 98.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ТОВАРОНОСИМОСТ: 20 КГ |
| EAN | 4001116029691 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












