ДЪРЖАЧ ЗА УРЕДИ ПОЦИНКОВАН 175X120X98 ММ ALFER ALUMINIUM
Code: 424025
In stock
Short Description
- WIDTH : 175.00 мм
- HEIGHT : 120.00 мм
- LENGTH : 98.00 мм
Shipping:
| Brand | ALFER ALUMINIUM |
| WIDTH | 175.00 мм |
| HEIGHT | 120.00 мм |
| LENGTH | 98.00 мм |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COVERING | ПОЦИНКОВАН |
| ADDITIONAL INFORMATION | ТОВАРОНОСИМОСТ: 20 КГ |
| EAN | 4001116029691 |
No documents were found for this product

English 












