БЛОК КУХНЯ IRIM PESARO 240 CM КАШМИР/ТОСКАНО
Код: 249075
Продуктът не е в наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ/MDF
- ШИРИНА : 2400.00 мм
- ВИСОЧИНА : 2230.00 мм
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | PESARO 240 CM КАШМИР/ТОСКАНО |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ/MDF |
| ЦВЯТ | ТОСКАНО/ДЪБ КАШМИР |
| ШИРИНА | 2400.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 2230.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА ГОРЕН РЕД | 300.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА ДОЛЕН РЕД | 550.00 мм |
| EAN | 3800929076608 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















