KITCHEN UNIT IRIM PESARO 240 CM КАШМИР/ТОСКАНО
Code: 249075
Product is out of stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ/MDF
- WIDTH : 2400.00 мм
- HEIGHT : 2230.00 мм
| Brand | IRIM |
| MODEL | PESARO 240 CM КАШМИР/ТОСКАНО |
| MATERIAL | ПДЧ/MDF |
| COLOUR | ТОСКАНО/ДЪБ КАШМИР |
| WIDTH | 2400.00 мм |
| HEIGHT | 2230.00 мм |
| DEPTH TOP | 300.00 мм |
| DEPTH BOTTOM | 550.00 мм |
| EAN | 3800929076608 |
No documents were found for this product

English 



















