БЛОК КУХНЯ IRIM DIANA 240 CM ЗЕЛЕНО/ПАСИФИК
Код: 248570
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ/MDF
- ШИРИНА : 2400.00 мм
- ВИСОЧИНА : 2140.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от30.22 €
/
59.11лв.
Лихва, такси и ГПР

10х80.00€
/
10х156.47лв.
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | DIANA 240 CM ЗЕЛЕНО/ПАСИФИК |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ/MDF |
| ЦВЯТ | ПАСИФИК/ОПУШЕНО ЗЕЛЕНО |
| ШИРИНА | 2400.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 2140.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА ГОРЕН РЕД | 300.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА ДОЛЕН РЕД | 550.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ ПЛОТ В КОМПЛЕКТА |
| EAN | 3800929076110 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















