БЛОК КУХНЯ IRIM DIANA 240 CM ЗЕЛЕНО/ПАСИФИК
Code: 248570
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ/MDF
- WIDTH : 2400.00 мм
- HEIGHT : 2140.00 мм
Shipping:
See credit plans
from30.22 €
/
59.11лв.
Interest, fees and APR

10х80.00€
/
10х156.47лв.
| Brand | IRIM |
| MODEL | DIANA 240 CM ЗЕЛЕНО/ПАСИФИК |
| MATERIAL | ПДЧ/MDF |
| COLOUR | ПАСИФИК/ОПУШЕНО ЗЕЛЕНО |
| WIDTH | 2400.00 мм |
| HEIGHT | 2140.00 мм |
| DEPTH TOP | 300.00 мм |
| DEPTH BOTTOM | 550.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ ПЛОТ В КОМПЛЕКТА |
| EAN | 3800929076110 |
No documents were found for this product

English 

















