БЛОК КУХНЯ EKO ЗОРИ 2 260 СМ.
Код: 472884
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ДЪЛЖИНА : 2600.00 мм
- ШИРИНА : 600.00 мм
- ВИСОЧИНА : 2050.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от12.66 €
/
24.76лв.
Лихва, такси и ГПР

10х33.50€
/
10х65.52лв.
| Марка | EKO |
| МОДЕЛ | ЗОРИ 2 260 СМ. |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | ДЪБ СОНОМА |
| ДЪЛЖИНА | 2600.00 мм |
| ШИРИНА | 600.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 2050.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА ГОРЕН РЕД | 310.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА ДОЛЕН РЕД | 470.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ ПЛОТ В КОМПЛЕКТА |
| EAN | 2000008970549 |

Български 













