БЛОК КУХНЯ EKO ЗОРИ 2 260 СМ.
Code: 472884
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- LENGTH : 2600.00 мм
- WIDTH : 600.00 мм
- HEIGHT : 2050.00 мм
Shipping:
See credit plans
from12.66 €
/
24.76лв.
Interest, fees and APR

10х33.50€
/
10х65.52лв.
| Brand | EKO |
| MODEL | ЗОРИ 2 260 СМ. |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | ДЪБ СОНОМА |
| LENGTH | 2600.00 мм |
| WIDTH | 600.00 мм |
| HEIGHT | 2050.00 мм |
| DEPTH TOP | 310.00 мм |
| DEPTH BOTTOM | 470.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ ПЛОТ В КОМПЛЕКТА |
| EAN | 2000008970549 |

English 













