КУХНЕНСКА МИВКА PYRAMIS ET34 48Х48Х19 СМ.
Код: 121788




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЕДНОКОРИТНА
- МАТЕРИАЛ : НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
- ДЪЛЖИНА : 480.00 мм
- ШИРИНА : 480.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 190.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от2.86 €
/
5.59лв.
Цена: 94.58 €75.66 € / 147.98 лв.
Спести: 20 %
| Марка | PYRAMIS |
| МОДЕЛ | ET34 48Х48Х19 СМ. |
| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ДЪЛЖИНА | 480.00 мм |
| ШИРИНА | 480.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 190.00 мм |
| ОТЦЕДНИК | Не |
| ПРЕЛИВНИК | Да |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ ВАЛВИДА И СИФОН |
| EAN | 5201217078805 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
86.65 € / 169.47 лв. 
Български 
























