КУХНЕНСКА МИВКА PYRAMIS ET34 48Х48Х19 СМ.
Code: 121788




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- TYPE : ЕДНОКОРИТНА
- MATERIAL : НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
- LENGTH : 480.00 мм
- WIDTH : 480.00 мм
- DEPTH-MM : 190.00 мм
Shipping:
See credit plans
from2.86 €
/
5.59лв.
Price: 94.58 €75.66 € / 147.98 лв.
Save: 20 %
| Brand | PYRAMIS |
| MODEL | ET34 48Х48Х19 СМ. |
| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| LENGTH | 480.00 мм |
| WIDTH | 480.00 мм |
| DEPTH-MM | 190.00 мм |
| DRAINER | No |
| OVERFLOW | Yes |
| TAPHOLE | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ ВАЛВИДА И СИФОН |
| EAN | 5201217078805 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
86.65 € / 169.47 лв. 
English 
























